Varese rrobash 5 ne 1

990 L

Ka stok

  • Varese rrobash 5 ne 1
  • Material: celik inoks
  • Ngjyre: e bardhe / e zeze
  • Madhesia: 30 x 15 cm
KODI: i2371169 Kategori: ,

VARESE RROBASH 5 NE 1

Hiqni qafe rremujen ne dollap me kete varese rrobash 5 ne 1.

E persosur per te varur pantallona, kravata, funde, peshqire apo shalle.

Stylish dhe i qendrueshem: mbajtese metalike e qendrueshme, nuk deformohet nga pesha.

Kursen hapesire: Cdo varese ka 5 shtresa duke kursyer ne menyre efektive hapesiren e garderobes. Mund te varet ne menyre te qendrueshme me dy grepa ose mund te jete i varur vertikalisht.

Kapak kunder rrëshqitjes: Me nje kapak ne fund te cdo shufre, varesja do te parandaloje rreshqitjen e pantallonave tuaja.

Specifika:

  • Material: celik inoks
  • Ngjyre: e bardhe / e zeze
  • Madhesia: 30 x 15 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

varese rrobash 5ne1 online ne dyqan taxi

Varese rrobash 5 ne 1