Varese per rroba vertikale 171cm

Ka stok

KODI: i2370211162 Kategori: ,

VARESE PER RROBA 171CM

Varese vertikale per rroba dhe canta me gjatesi 171cm ne ngjyre te bardhe.

Me stil elegant, kjo varese sjell nje pamje te rregullt ne hyrjen e shtepise ose ne holle zyre. Me 16 grepa keni me shume hapesire ​​per te organizuar rrobat, kapele dhe shaje.

Baza e rrumbullakosur dhe tub i trashe e stabilizon raftin e veshjes edhe kur mbushet me kapacitet te plote.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Varese

Main Menu

varese rrobash vertikale ne dyqan taxi

Varese per rroba vertikale 171cm