Vaj argani per kujdesin ndaj lekures

1,490 L1,990 L (-25%)

Ka stok

  • Ushqen ne menyre dhe ndihmon ne ruajtjen e hidratimit.
  • Floket rigjenerohendhe behen te forte dhe plot shkelqim.
  • Lekura behet me e bute.
  • Forcon thonjt dhe iu jep shkelqim.
  • Sasia 55ml

Vaj argani per lekuren

Vaji i argani njihet per vetite e tij kurative dhe rigjeneruese.

Perdoret per kujdesin e flokeve , lekures dhe thonjve.

Ai sjell shkelqim , butesi dhe hidratim.

Vaji ushqen rrenjen dhe poret e lekures duke i sjell gjallerine dhe jeten lekures.

Mban arome te kendeshme dhe perthithet shume shpejt nga lekura.

Ndikon ne thonj duke i forcuar dhe duke i bere te rriten me shpejt.

I testuar dhe certefikuar si produkt me cilesi maksimale.

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Vaj argani per kujdesin ndaj lekures”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vaj argani

Vaj argani per kujdesin ndaj lekures

1,490 L1,990 L (-25%)

Shto ne Shporte