Uje micelar per pastimin e fytyres

1,290 L

Ka stok

  • Pastron make-upin dhe largon te gjitha papastertite nga lekura juaj.
  • Nuk permban alkool .
  • Mund te perdoret ne te gjithe llojet e lekurave.
  • E ben lekuren me te paster dhe me bute
  • Ekstrakti i aloes hidraton, ushqen dhe rigjeneron lekuren. 

Uje micelar per pastrimin e make-upit

Uji micelar me kristale dhe minerale detare ndihmon ne pastrimin e thelle te lekures.

Deperton ne pore dhe eleminon te gjitha papastertite.

Vepron thellesisht dhe ne shtresat e lekures duke rritur elasticitetin e tyre dhe duke ndihmuar ne uljen e irritimeve ose plageve qe vijen si pasoj e akneve ose djegjeve te diellit.

Hidraton lekuren , le pas nje siperfaqe te bute dhe me arome te kendeshme .

Perdorimi

Aplikojeni maksimumi 2 here ne dite per te pastruar make-upin.

Hidheni ne nje pambuk ujin micelar dhe ferkojeni butesisht mbi lekure.

Pas kesaj fytyra juaj do te jete e bute dhe e paster si kurre me pare.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Uje micelar per pastimin e fytyres”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Uje micelar per pastrimin e Make-up

Uje micelar per pastimin e fytyres