Tripod profesional 3110 ne shitje online

1,590 L

Ka stok

Tripod profesional

Per kamer dixhitale dhe  DV

I perbere nga aliazh alumini

Kembe te qendrueshme me gome

KODI: Tripod-3110 Kategori: ,

TRIPOD PROFESIONAL 3110 NE SHITJE ONLINE

Tripod stand me aliazh alumini  rezistent dhe i qendrueshem ne cdo terren qe e vendosni.

Ka madhësi kompakte, i lehtë dhe i lëvizshëm ju mundeson ta merrni me vete kurdo qe ju nevojitet.

Me një kapacitet maksimal ngarkese 2 kg, dhe vidë 1/4 inç për lidhjen e mbajtësit të telefonit, kamerës dixhitale, DV, etj.

Doreze kapese  për funksionim të përshtatshëm, suporton shkrepje horizontale 360 ​​° dhe ± 90 ° vertikale.

Këmbët arrijne nga 34.5 cm deri në 102 cm lartësi të rregullueshme per përdorim. Gjatësia e tripodit te palosur është vetëm 34.5cm, e lehtë për tu transportuar.

Këmbet e tij jane te pajisur me tapa gome për kapje te sigurt, jo rrëshqitëse.

Specifika

  • Materiali: Aliazh alumini + ABS
  • Lartësia e palosur: 34.5cm / 13.4in
  • Lartësia maksimale e funksionimit: 102cm / 40.2in
  • Seksionet e këmbëve: 4 Seksion
  • Maks. Kapaciteti i ngarkesës: 1.5 kg / 3.3 bs
  • Vida lidhëse: 1/4 inç
  • Pesha : 360g / 12.7oz

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Tripod profesional 3110 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Camera Tripod with 3 Dimensional Head dyqan taxi

Tripod profesional 3110 ne shitje online