Tripod per telefon dhe kamera | Mbajtese mini per foto Video

1,000 L

Ka stok

 • Ngjyra: E zezë.
 • Materiali: Plastikë cilesore.
 • Modele të përputhshme: Mini Kamera, celular.
 • Madhësia: 18x5x5 cm.
 • Madhësia e paketimit: 27x5x4 cm.
KODI: mini-tripod Kategori: ,

MINI TRIPOD PER TELEFON

Mini Tripod phone stand per te gjithe ata qe kane pasion fotografite dhe videot ne telefon apo kamera. Nje tripod shume praktik dhe i lehte per t’u transportuar kudo. Material rezistent dhe kompakt. Kapni fotografi dhe video te shkelqyera!

PHONE TRIPOD STAND

Mini tripod praktik dhe mbajtes telefoni

Per kedo qe ka dashuri per fotografite apo videot ky mbajtes eshte nje mjet ideal.Mund ta perdorni gjate udhetimeve, ne plazh kamping etj. Montohet lehtesisht dhe qendron lehte ne te gjitha siperfaqet. Vendose ne tavoline dhe shtyp butonin per te regjistruar. Video dhe foto shume te bukura pa levizje.

Tripodi Mini ideal per telefona smart apo aparate fotografik,  për video dhe fotografi te bukura. Ky mbajtës është i përshtatshëm për përdorim të gjerë të telefonave celularë (55mm-85mm). Foleja ka anët e mbushura dhe pjesën e përparme me sfungjer për të parandaluar rënien e telefonit celular ose gërvishtjen e tij.

MINI TRIPOD PER KAMERA

Tripodi eshte i pershtatshem per Telefonat inteligjentë me permasa  55 mm-85 mm.

Modele të kamerës qe pershtaten:

Për çdo kamera DSLR dixhitale me vidë standarde dhe peshë maksimale deri në 0.500 kg.

TRIPOD PER TELEFON DHE KAMERA

Specifikime: mini tripod per selfie bli online ne dyqan taxi
 •  Modeli: 228
 • Ngjyra: E zezë.
 • Materiali: Plastikë cilesore.
 • Modele të përputhshme: Mini Kamera, celular.
 • Madhësia: 18x5x5 cm.
 • Madhësia e paketimit: 27x5x4 cm.
 Përmbajtja e paketimit:
 •  1 x Mini tripod phone stand
 • 1 x Mbajtëse per telefonin

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Tripod per telefon dhe kamera | Mbajtese mini per foto Video”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini tripod phone stand per selfie dhe video bli online ne dyqan taxi

Tripod per telefon dhe kamera | Mbajtese mini per foto Video