Tripod per aparat fotogafik | Mbajtese per aparatin

2,000 L

Ka stok

  • Madhësia: 52 cm (e palosur); 140 cm (shpalosur).
  • Madhësia e produktit: 51 * 9 * 9.5cm.
  • Pesha: 650g (e vetme pa paketim).
  • Dizajn me instalim të lehtë paneli i përshtatjes së shpejtë: aliazh alumini.
  • Butoni i dorës së bllokimit të boshtit.
KODI: tripod-3366 Kategori: , ,

TRIPOD PER APARAT FOTOGRAFIK 

Mos i lejoni momentet me te bukura t’ju ikin nga duart, me Tripodin 3366 do te kapni cdo moment te bukur qe ju deshiroi. Praktik, me nje dizajn unik dhe teper i lehte per t’u perdorur. I perbere nga material cilesor dhe rezistent.

Mbajtese per aparate fotografike 

Mbajtese per aparate fotografike eshte nje pajisje e re e azhurnuar e dorezës lëkundëse. Nje nga funksionet me te rendesishme i ketij tripodi eshte ngritja e lartësisë së boshtit të mesëm, transmetimi i ingranazheve, i lehtë për të kontrolluar shpejtësinë e ngritjes.

Me nje dizajn te lëkundjes së gjerë, i lehtë për t’u kyçur, tubi i këmbës aksi qendror me përdorim të dyfishtë: i shkëputur dhe i rregullueshëm.

Sistemi i pllakës së ngarkimit të shpejtë, që ju lejon të ngarkoni dhe shkarkoni me shpejtësi trekëmbëshin e kamerës mund të përdoret me kohëmatës ose si fotografi drejtpërdrejtë.

tripod 3366 selfie bli online ne dyqan taxi
Specifikim:
  • Madhësia: 52 cm (e palosur); 140 cm (shpalosur).
  • Madhësia e produktit: 51 * 9 * 9.5cm.
  • Pesha: 650g (e vetme pa paketim).
  • Dizajn me instalim të lehtë paneli i përshtatjes së shpejtë: aliazh alumini.
  • Butoni i dorës së bllokimit të boshtit.

*Ndërfaqe e pajtueshme me: klip telefoni celular, DV, mikro single, provë e sheshtë e vogël SLR. Pan / 3D anim rregullim 360 gradë shkrepje panoramike.


Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Tripod per aparat fotogafik | Mbajtese per aparatin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tripod per aparat fotografik bli online ne dyqan taxi

Tripod per aparat fotogafik | Mbajtese per aparatin