Travel Adapter Xiaomi | Origjinal 3.0

1,500 L

Ka stok

 • Marka: Xiaomi
 • Ngjyra: E bardhe
 • Mbështet: QC 3.0 / QC 2.0
 • Hyrja: 100-240V, 50 / 60Hz, 0.5A
 • Dalja: 5V-2.5A / 9V-2A / 12V-1.5A
KODI: Travel Adapter Xiaomi KATEGORIA:

TRAVEL ADAPTER XIAOMI ORIGJINAL 3.0

Travel adapter Xiaomi, i pajtueshëm me telefonat inteligjentë të mbështetur nga QC 3.0 dhe pajisjet e tjera mobile.Karikues i shpejtë QC 3.0, karikim i shpejtë, i fuqishëm dhe efektiv.Mini dhe i lehtë për tu mbajtur.

Specifikimet:Xiaomi QC 3 0 Original adaptaor bli online dyqan taxi
 • Marka: Xiaomi
 • Ngjyra: E bardhe
 • Mbështet: QC 3.0 / QC 2.0
 • Hyrja: 100-240V, 50 / 60Hz, 0.5A
 • Dalja: 5V-2.5A / 9V-2A / 12V-1.5A
 • E pajtueshme: për të gjithë telefonat inteligjentë me Output: 5V 2.5A, 9V 2A, 12V 1.5A.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Travel Adapter Xiaomi | Origjinal 3.0”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Travel Adapter Xiaomi Origjinal 3.0 dyqan taxi bli online

Travel Adapter Xiaomi | Origjinal 3.0