Trasmetues audio me Bluetooth F40 Baseus Streamer

1,900 L

Ka stok

KODI: H-998763 Kategori: ,

TRASMETUES AUDIO F40 BASEUS

Trasmetues audio per makinen tuaj nga Baseus.

Luaj muzike nga telefoni gjate udhetimeve, duke perdorur Baseus Streamer F40.

Me nje dizajn elegant dhe praktik ky model permban nje cip Bluetooth 5.0 qe siguron sinjal te qendrueshem pa vonese ose ngecje.

Nderkohe, dy portat USB ju lejojne te karikoni telefonin ose GPS-in tuaj edhe gjate udhetimit.

Specifikimet:

– Tensioni në hyrje: DC 12-24V
– Rryma maksimale e portit të karikimit: 5V / 2A
– Fuqia maksimale e karikimit: 15 W
– Rryma maksimale totale e karikimit: 3A
– Frekuenca FM: 76-108 MHz
– Distanca FM: deri në 5 m
– Versioni Bluetooth: 5.0
– Gama e Bluetooth: deri në 10 m


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Transmetues FM

Ngjyra

Be the first to review “Trasmetues audio me Bluetooth F40 Baseus Streamer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

baseus streamer f40 online ne dyqan taxi

Trasmetues audio me Bluetooth F40 Baseus Streamer