Transmetues USB Hub me 4 porta CL 122 Awei

1,290 L

Ka stok

  • 4 ne 1 Smart Docking Station
  • Modeli CL-122
  • Marka: AWEI
  • Material:Aliazh alumini
  • Gjatesia: 80 cm
  • Madhesia: 77×25x25mm
  • Per Laptop. Tablet, Celular, U Disk,karte grafike
KODI: i232300050 Kategori: , ,

USB HUB ME 4 PORTA

Transmetues usb hub me 4 porta usb-c per transmetim, lexim te shpejte hard disku

Ndares me cilesi te larte me mundesine e lidhjes se 4 pajisjeve shtese me hyrje USB si hard disk portativ, printera, tastiere, maus, disqe U etj.

Lehte per t’u perdorur, pa drejtues shtese. E perputhshme me disqet e jashtme, tastierat, mousen, printeret, ideal per perdoruesit e kompjutereve dhe telefonave inteligjente.

Transmetimi i te dhenave deri ne 60 Mbps.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Hub, Transmetues FM

Main Menu

trasmetues usb hub me 4 porta ne dyqan taxi

Transmetues USB Hub me 4 porta CL 122 Awei