Transferues te dhenash Azeada Remax 3A

520 L

Ka stok

KODI: I-72121215 Kategori: ,

TRANSFERUES TE DHENASH AZEADA REMAX 3A

Transferues te dhenash dhe kabllo karikimi 1m 3A  per Type-c, iphone dhe mikro.

Kablloja mund te perballoje rrymen deri ne 3A duke e bere ate te pershtatshem per pajisjet si telefona dhe tablet.

Perdor nje dizajn te thurur te linjave qe e ben ate te mos ngaterrohet dhe prishet lehte, duke e bere ate te qendrueshem ne perdorim.

Karakteristika

  • Karikues dhe transmetues te dhenash
  • Materiali: TPE + Aliazh zinku
  • Rryma: 3A
  • Gjatësia: 1 meter

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Fisha

Ngjyra

Be the first to review “Transferues te dhenash Azeada Remax 3A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fishe transmetimi remax blerje online ne dyqan taxi

Transferues te dhenash Azeada Remax 3A