Tostiere 2000Watt Sandwich Maker LSM-2506

4,290 L

Ka stok

 • Tostier Lexical
 • Tensioni 220-240v 50-60 Hz
 • Fuqia 2000 w
 • Hapesire per 4 feta
 • Veshje kunder ngjitjes
 • Fuqia me dy drita treguese
KODI: e232334 Kategori: ,

TOSTIERE 2000W LEXICAL LSM 2506

Tostiere per sanduic dhe tost, me fuqi 2000w.

Veshje kunder ngjitjes, per sanduic te shijshem per deri ne 4 fete.

I pajisur me tabaka per grumbullimin e yndyres, me madhesi kompakte pa zene hapesire.

Specifika:

 • Tensioni 220-240v 50-60 Hz
 • Fuqia 2000 w
 • Hapesire per 4 feta
 • Veshje kunder ngjitjes
 • Fuqia me dy drita treguese
 • Veshje inox

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Tostiere

Main Menu

toster grill lexical online ne dyqan taxi

Tostiere 2000Watt Sandwich Maker LSM-2506