Tostier dhe grill KC1239 DSP breakfast maker

2,990 L

Ka stok

KODI: e2370257 Kategori: ,

TOSTIER DHE GRILL KC1239 DSP

Tostier dhe grill nga DSP me nje pjate me tre seksione te ndryshme per te pjekur njekohesisht sanduice, buke te thekur, veze, perime dhe cdo gje tjeter qe deshironi, lehte dhe shpejt.

Me performance te larte dhe shtrese te perforcuar jo ngjitese me pjekje uniforme dhe pastrim shume te lehte.

Kembe rezistente ndaj rreshqitjes per ruajtje te lehte.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 1200 W
  • Permasat: 30 x 27 x 15 cm
  • Doreza me termoizolim
  • Drita treguese e ndezjes
  • Mbrojtja nga mbinxehja

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Tostiere

Main Menu

tostier grill dsp online ne dyqan taxi

Tostier dhe grill KC1239 DSP breakfast maker