Tostier dhe Grill portabel DSP KB1048

5,890 L

Ka stok

KODI: d2324842 Kategori: ,

TOSTIER DHE GRILL DSP

Tostier dhe grill ne nje pajisje te vetme per ushqime te shpejta dhe te shendetshme ne pak caste.

Pllaka me veshje jo ngjitese dhe teper rezistente per perdorim afatgjate.

Hapet deri ne 90 grade per berjen e sanduicit ose tostit dhe deri ne 180 grade nese doni ta perdorni si grill portabel.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 1800 W
  • Doreze e ftohte
  • Pllake me veshje qe nuk ngjit
  • Me mbulese te siperme celik inox
  • Temperatura e rregullueshme 90 dhe 180 ℃

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tostiere

Fuqia Watt

1800watt

Be the first to review “Tostier dhe Grill portabel DSP KB1048”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tostier dhe grill dsp online ne dyqan taxi

Tostier dhe Grill portabel DSP KB1048