Toster dhe Grill 1200W 18 inch RAF R522

3,290 L

Ka stok

KODI: e23057 Kategori: ,

TOSTER DHE GRILL 1200W

Toster dhe grill e cila gatuan ushqimin nga te dyja anet, me fuqi te larte 1200watt.
Veshja e siperme dhe e poshtme e bere nga qeramika per nje pervoje gatimi super praktike dhe veshje jo ngjitese.
Beni sanduice dhe hamburger, piqni mish apo perime, brenda shtepise tuaj ne pak caste.

Specifika:

  • Toster dhe grill 2ne 1
  • Fuqi dalese 1200w
  • Siperfaqe gatimi jo ngjitese
  • Gama e kapacitetit ushqimor: 0,5 – 0,99 kg

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tostiere

Be the first to review “Toster dhe Grill 1200W 18 inch RAF R522”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Toster dhe Grill 1200W 18 inch RAF R522