Timon loder per femije me muzike

3,490 L

Ka stok

  • Loder per femije
  • Forme timon
  • Material plastik PVC
  • Permasa: 42*22*13CM
  • Punon me fishe USB ose bateri
KODI: i23702111130 KATEGORIA:

TIMON LODER ME MUZIKE

Timon loder per femije te vegjel me muzike dhe kthim majtas e djathtas, bori, tinguj te automjeteve te ndryshme per te simuluar drejtimin tek ta.

Eshte terheqese per femijet qe te perjetojne momente emocionuese aventure dhe te zhvillojne reflekset e tyre. E perputhshme me karikimin USB ose baterine AA.

Cdo buton ka permbajtje te ndryshme dhe efekte zanore, per t’ju mesuar njohurite mbi trafikun dhe sensin e drejtimit te automjetit.

Lodra e timonit eshte e ndertuar nga materiali premium ABS dhe siperfaqe e lemuar, duke siguruar qendrueshmeri dhe siguri per femijen tuaj. Eshte i pajisur me kater kupa thithese ne baze per te parandaluar renien gjate lojes.

Specifika:

  • Loder per femije
  • Forme timon
  • Material plastik ABS
  • Permasa: 42*22*13CM
  • Punon me fishe USB ose bateri

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Lodra

Main Menu

loder per femije ne forme timoni ne dyqan taxi

Timon loder per femije me muzike