Tigan Wok Virtus Induction me diameter 28cm

2,990 L

Ka stok

28 cm

KODI: 8000807044766 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tigan Wok Virtus Induction

Tigan Wok Virtus

  • Me diameter 28 cm.
  • Siperfaqja e te cilit eshte I perbere nga elementi Resistek by TVS.
  • Ka performance dhe rezistence akoma me te larte, duke mos u gervishtur nga luge gatimi metalike!
  • Siperfaqja eshte 100% kunder-ngjitjes, duke lehtesuar gatimin dhe pastrimin e tiganit.
  • Linja e tiganeve dhe tenxhereve Virtus Induction eshte e pershtatshme per cdo pianure, perfshire ato me Induksion.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan Wok Virtus Induction me diameter 28cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Wok Virtus Induction me diameter 28cm