Tigan Wok Pietra Eco me efektin e drurit dm 28cm

1,790 L

Ka stok

28 cm

KODI: 8000807042557 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tigan Wok Pietra Eco me efektin e drurit

Tigan Pietra Eco

  • Me diameter 28 cm.
  • I pershtatshem per pianure me gaz, korent, qeramike.
  • Me 7 shtresa guri dhe Quarzotek, element qe shton edhe me teper fortesine dhe performancen e linjes se tiganeve dhe tenxhereve Pietra Eco.
  • Bishti i tiganeve Pietra Eco eshte i perbere nga material ekologjik, me efektin e drurit.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan Wok Pietra Eco me efektin e drurit dm 28cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Wok Pietra Eco me efektin e drurit dm 28cm