Tigan me veshje guri – Grill Pan Black Line

2,490 L

Ka stok

19209

KODI: 3830065449431 Kategori: , , , ETIKETIMI:

TIGAN ME VESHJE GURI – GRILL PAN

Tigan me veshje guri – Grill Black Line

  • Ideal per gatimin e ushqimeve ne menyre te shendetshme, bere nga material alumin i cilesise se larte
  • Me 4 shtresa me veshje minerale jo ngjitese te cilat sigurojne një mënyrë natyrale të gatimit dhe pjekjes me yndyrë të ulët
  • Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme
  • I pershtatshem per te gjitha sobat edhe ato me induksion
  • Doreze ergonomike prej druri per perdorim te lehte dhe rezistente ndaj nxehtesise
  • Dimensione: 50 x 28 x 7,5 cm
  • Kodi: VP0608

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Tigan me veshje guri – Grill Pan Black Line”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan me veshje guri - Grill Pan Black Line