Tigan me dy doreza Black Line, 28cm

2,690 L

Ka stok

19207

KODI: 3830065449417 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Tigan gatimi

Tigan Gatimi

  • Ideal per pergatitjen e cdo lloj ushqimi ne kuzhinen tuaj.
  • Material alumini me cilesi te larte veshur me 4 shtresa me veshje minerale jo ngjitëse.
  • Siguron një mënyrë natyrale të gatimit dhe pjekjes me pak yndyre per nje jetese me te shendetshme.
  • Doreza të projektuara në mënyrë ergonomike kundra nxehtesise.
  • I pershtashem per te gjitha sobat edhe ato me induksion.
  • Diametri: 28 cm.
  • Kodi: VP0227.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine, Tigan

Be the first to review “Tigan me dy doreza Black Line, 28cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan me dy doreza Black Line, 28cm