Tigan gatimi me site avulli Steamer Pan

2,990 L

Ka stok

  • Fuqia: 1300W
  • Permasa rreth 32cm
  • Kapaciteti: 5L + 4L
KODI: i23702111208 Kategori: ,

TIGAN GATIMI ME SITE

Tigan gatimi me dy nivele i cili vjen me site avulli per gatime te shijshme dhe te shendetshme.

Veshja jongjitese me teksture guri e ben gatimin me te lehte dhe pastrimin me te shpejte. Gjithashtu zvogelon rrezikun e djegies dhe ngjitjes se ushqimit.

Pjesa e poshtme eshte me e trashe dhe valet shtohen per efikasitet me te mire termik. Me doreze ergonomike e trashe per kapje te lehte pa rreshqitje.

Specifika:

  • Fuqia: 1300W
  • Permasa rreth 32cm
  • Kapaciteti: 5L + 4L

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tigan

Main Menu

tigan gatimi me site avulli online ne dyqan taxi

Tigan gatimi me site avulli Steamer Pan