Tigan Gatimi me diameter 24cm

1,790 L

Ka stok

18455

KODI: 3830063053173 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Tigan Gatimi me diameter 24cm

Tigan Gatimi

  • Ideal per gatimin e ushqimeve ne menyre te shendetshme, bere nga material alumini i cilesise se larte.
  • Me 5 shtresa me minerale te cilat sigurojne një mënyrë natyrale të gatimit dhe pjekjes me yndyrë të ulët.
  • Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme.
  • I pershtatshem per te gjitha sobat edhe ato me induksion.
  • Doreze ergonomike per perdorim te lehte dhe rezistente ndaj nxehtesise.
  • Diametri: 24 cm
  • kodi: VP0111.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Tigan Gatimi me diameter 24cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Gatimi me diameter 24cm