Tigan gatimi me 4 hapesira

1,990 L

Ka stok

  • Tigan me 4 hapesira
  • Veshje jo ngjitese guri
  • Dimensione 19*19*33 cm
  • Diametri i rratheve 9 cm
KODI: i23702111123 Kategori: ,

TIGAN GATIMI ME 4 HAPESIRA

Tigan gatimi me dizajn te vecante me 4 hapesira. Per gatimin e vezeve sy apo omlete, petulla, pancakes dhe te tjera.

Material guri me baze alumini qe nuk e ngjit ushqimin. Realizon ngrohje te shpejte dhe te barabarte, duke e ruajtur temperaturen per shume gjate.

Doreze ergonomike per lehtesi gjate perdorimit e cila nuk e trasmeton nxehtesine.

Specifika:

  • Tigan me 4 hapesira
  • Veshje jo ngjitese guri
  • Dimensione 19*19*33 cm
  • Diametri i rratheve 9 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tigan

Main Menu

tigan gatimi me 4 hapesira ne dyqan taxi

Tigan gatimi me 4 hapesira