Tigan gatimi jo ngjites me 7 forma

1,290 L

Ka stok

KODI: i2370211100 Kategori: ,

TIGAN GATIMI ME 7 FORMA

Tigan gatimi jo ngjites bere nga alumini me cilesi te larte me grimca guri, i cili do te siguroje mbajtje dhe shperndarje uniforme te nxehtesise.

Veshja jo ngjitese e tiganit dhe baza prej alumini e bejne te lehte per t’u pastruar, kerkon pak vaj gjate gatimit. Veshja hibride e gurit lejon qe nxehtesia te percohet me shpejt sesa ne tiganet e zakonshem.

Ideale per ushqime delikate: Tigani qe nuk ngjit eshte thelbesor per gatimin e te gjitha llojeve te ushqimeve delikate. E pershtatshme per gatimin e vezeve sy apo omlete, petulla apo te tjera.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tigan

Main Menu

tigan gatimi me 7 forma ne dyqan taxi

Tigan gatimi jo ngjites me 7 forma