Tigan Gatimi 26 CM – Rosmarino Grill Gold Stone

1,490 L

Ka stok

18043

KODI: 3830058887240 Kategori: , , , ETIKETIMI:

TIGAN GATIMI 26 CM – ROSMARINO

Tigan Gatimi 26 CM – Rosmarino Grill Gold Stone

  • Dizanj Praktik dhe elegant
  • Integruar me nje shtrese te poshtme te spërkatur me cikla diamanti që ngjasojnë me floririn
  • Me shtresë kundër-ngjitjes për gatim të shëndetshëm me sa më pak yndyrna, duke ruajtur vlerat ushqyese të produkteve të gatuara
  • Permasat: 26 cm
  • Brandi: Rosmariono

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Tigan Gatimi 26 CM – Rosmarino Grill Gold Stone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Gatimi 26 CM - Rosmarino Grill Gold Stone