Tigan Gatim me diameter 28cm

1,590 L

Ka stok

18357

KODI: 3830063052046 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Tigan Gatim me diameter 28cm

Tigan Gatimi

  • Ideal per gatimin e ushqimeve ne menyre te shendetshme, bere nga material qeramike i cilesise se larte.
  • Me veshje minerale jo ngjitese te cilat sigurojne një mënyrë natyrale të gatimit dhe pjekjes me yndyrë të ulët.
  • Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme.
  • I pershtatshem per te gjitha sobat edhe ato me induksion.
  • Doreze ergonomike per perdorim te lehte dhe rezistente ndaj nxehtesise.
  • Diametri: 28 cm.
  • kodi: VP0105.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Tigan Gatim me diameter 28cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Gatim me diameter 28cm