Tigan Diamant Induction me diameter 28cm

2,390 L

Ka stok

28 cm

KODI: 8000807052280 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Tigan Diamant Induction

Tigan Diamant Induction

  • Me diameter 28 cm.
  • I perbere nga elementi Diamantek Pro by TVS, qe rrit fortesine e siperfaqes dhe rezistencen ndaj gervishtjeve.
  • Tiganet e linjes Diamant Induction kane dizajn elegant dhe bishti I tiganeve eshte I perbere nga sensor nxehtesie, i cili merr ngjyre te gjelber ne momentin qe tigani ka marre nxehtesine e duhur per gatim, duke ju kursyer ne kete menyre energji elektrike.
  • Tigani eshte i pershtatshem per cdo lloj pianure, edhe me induksion.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine, Tigan

Be the first to review “Tigan Diamant Induction me diameter 28cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Diamant Induction me diameter 28cm