Tigan Cookpan kunder-ngjitjes dm 24cm

790 L

Ka stok

24 cm

KODI: 8000807038840 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Tigan Cookpan me diameter 24 cm.

Tigan Cookpan kunder-ngjitjes

  • Me veshje te brendshme Ipertek dhe kunder-ngjitjes.
  • Mundeson gatim te shendetshem dhe lehtesi ne pastrimin e tiganit.
  • Linja Cookpan eshte e pershtatshme per pianure me gaz, korent dhe qeramike.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan Cookpan kunder-ngjitjes dm 24cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Cookpan kunder-ngjitjes dm 24cm