Thike Sharre per prerje buke, 13cm, Rosmarino

2,190 L

Ka stok

20215

KODI: 3830073442646 Kategori: , , ETIKETIMI:

Thike kuzhine

Thike kuzhine per prerje buke

  • Kodi: VP0646
  • Sharre dizenjuar per prerjen e bukes
  • Teh i mprehte prej celiku inoks te cilesise se larte dhe forme qe i pershtatet për fetat e bukës.
  • Kënd 15 ° për mprehtësi dhe qëndrueshmëri të gjatë
  • Dizanj ergonomik per lehtesi ne perdorim
  • Pastrim i thjeshte ne uje te rrjedheshem.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Set Thikash

Ngjyra

Be the first to review “Thike Sharre per prerje buke, 13cm, Rosmarino”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Thike Sharre per prerje buke, 13cm, Rosmarino