Tharese sallate e thjeshte

990 L

Ka stok

Përdoreni për të kulluar makaronat dhe për të shpëlarë perimet tuaja.

Kullese praktike per ne kuzhine

Përdoreni për të kulluar makaronat dhe për të shpëlarë perimet tuaja.

Nuk ka më tundje ose tharje të gjetheve të sallatës suaj nje me nje,.

Doreza e veprimit të pompës rrotullon kullesën rrotulluese, duke i tharë ushqimin tuaj në sekonda.
Mundeson kuzhinen tuaj të thate dhe shmangni spërkatjen e ujit kudo.

DOREZA

Rrotulluesi i sallatës Spina përshtatet në mënyrë të përkryer në lavaman kur dëshironi ta rrotulloni.

Duke pasur parasysh kursimin e hapësirës dhe magazinimin e lehtë ne dollap doreza mund të futet brenda kullesës.

Mundeson vendosjen e saj ne mes enlevé te tjera në tas dhe të largohet plotësisht nga rremuja e eneve.

Mbyllni dorezën pasi keni përdorur Spina-n si një kullesë ose rrotullojeni për të krijuar rrotullimin me veprim të pompës.

 

Këmba silikonit

Do të mbajë fort kur rrotullohet në një lavaman të lagur!

Shporta rrotulluese e maruleve është projektuar për të mbajtur ushqimin tuaj brenda.

Thjesht shtyni poshtë dorezën për një frenim të shpejtë.

Është gjithashtu i sigurt në per tu lare ne lavastoviglie.

Te dhena:

Materiali: Plastike
Ngjyra: e Bardhe
Stili: i palosshëm
Permasat: 15.6″L x 8.5″L x 5″H

Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Tharese sallate e thjeshte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sallate fruta tharese tullese per sallat jeshile dyqan taxi

Tharese sallate e thjeshte