Tharese flokesh me difuzor DSP 30022

2,590 L

Ka stok

 • Modeli DSP 30022
 • Me 3 nivele të ngrohjes
 • 2 nivele shpejtesie
 • Funksion me ajer te ftohte dhe te ngrohte.
 • Zhurme motorike e reduktuar.
 • Dizajn praktik

THARESE FLOKESH DSP 30022

Tharese flokesh e gjenerates se re DSP me nje dizajn modern dhe elegant, eshte zgjidhja me e mire per nje sallon bukurie apo edhe perdorim personal ne shtepi.

Kjo tharese flokesh nga DSP vjen me koken tharese dhe koken shtese te difuzorit per stilime te ndryshme .

Ka nje fuqi te larte prej 2300 W qe ju mundeson te thani floket tuaj shpejt dhe butesisht.

Funksion me ajer te ftohte dhe te ngrohte, me 3 nivele te ngrohjes dhe dy nivele te shpejtesise.

Specifika:

 • Modeli DSP 30022
 • Me 3 nivele të ngrohjes
 • 2 nivele shpejtesie
 • Funksion me ajer te ftohte dhe te ngrohte.
 • Zhurme motorike e reduktuar.
 • Dizajn praktik

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Tharese flokesh

Main Menu

tharese flokesh dsp 30022 online ne dyqan taxi

Tharese flokesh me difuzor DSP 30022