Tharese flokesh Grunberg 30269 Hair dryer

1,690 L

Ka stok

  • Fuqia 1200W
  • 2 nivele shpejtesie
  • 2 nivele temperature
KODI: e232338 Kategori: ,

THARESE FLOKESH GRUNBERG 30269

Tharese flokesh profesionale me koke per krehje, difuzor per kacurrela, 3 krehra per stilime te vecanta.

Fuqi e larte 1200w per ti thare ne pak caste floket dhe dy nivele temperature.

Specifika:

  • Fuqia 1200W
  • 2 nivele shpejtesie
  • 2 nivele temperature

Aksesore:

  • 2 koka per krehjen
  • difuzor
  • 3 krehera

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Tharese flokesh

Main Menu

tharese flokesh grunberg ne dyqan taxi

Tharese flokesh Grunberg 30269 Hair dryer