Tharese flokesh DSP 37023 Hair Dryer

3,190 L

Ka stok

 • Tharese flokesh DSP 37023
 • Fuqia: 1400 W
 • Dy shpejtesi dhe zgjedhje te temperaturs
 • Me funksion te ajrit te ftohte
 • Shpejtesia e rrotullimit: 13500 RPM
KODI: e2370212 Kategori: ,

THARESE FLOKESH DSP 37023

Tharese flokesh teper kompakte, e lehte dhe e projektuar per perdorim praktik ne perditshmeri.

Funksioni i ajrit te ftohte do te ndihmoje ne mbylljen e kutikules se flokeve dhe bllokimin e majave te dyfishta si dhe elektrizimit te flokut.

Kjo tharese flokesh profesionale ploteson nevojat e llojeve te ndryshme te flokeve kacurrela, te drejta, te holla, me onde dhe te trashe.

Specifika:

 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia: 1400 W
 • Motori AC10
 • Dy shpejtesi dhe zgjedhje te temperaturs
 • Me funksion te ajrit te ftohte
 • Shpejtesia e rrotullimit: 13500 RPM
 • Gjatesia e kordonit: 3 m
 • Aksesore: dy krehera me dhembeza, gryke ajri, difuzor

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Tharese flokesh

Main Menu

tharese flokesh dsp online ne dyqan taxi

Tharese flokesh DSP 37023 Hair Dryer