Tharese flokesh 3000Watt RE-2036

1,490 L

Ka stok

  • Fuqia: 3000W
  • Teknologji jonike
  • Funksioni i ftohjes
  • Motorr profesional
  • Modeli: RE-2036
KODI: i23702199 Kategori: ,

THARESE FLOKESH 3000WATT

Tharese flokesh me motor DC adopton kontroll unik inteligjent te temperatures konstante dhe teknologji te dyfishte te eres per te cliruar jonet hidratuese te kujdesit te flokeve.

Funksioni jonik me ajer te ftohte do te mbylle luspat e flokeve, parandaloje demtimin dhe ruaje lageshtine natyrale te flokeve.

Me fuqi te larte prej 3000watt do te thaje shpejt dhe lehte floket. E pershtatshme per te gjithe llojet e flokeve te shkurte, te gjate, te holle, kacurrela, etj.

Specifika:

  • Fuqia: 3000W
  • Teknologji jonike
  • Funksioni i ftohjes
  • Motorr profesional
  • Modeli: RE-2036

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Tharese flokesh

Main Menu

tharese flokesh 3000w online ne dyqan taxi

Tharese flokesh 3000Watt RE-2036