Tharese flokesh 2400Watt Sokany 5988

2,490 L

Ka stok

 • Tharese flokesh Sokany
 • Modeli: 5988
 • Ngjyra: E zeze
 • Fuqia: 2400w
 • Frekuenca: 50-60 Hz

THARESE FLOKESH 2400WATT

Tharese flokesh nga Sokany me fuqi 2400watt, e cila vjen e pajisur me koken kryesore te tharjes dhe difuzor.

Zgjedhja e nje tharese flokesh cilesore eshte thelbesore per kujdesin e flokeve tuaj, vecanerisht kur perdoret disa here ne jave.

Nje tharese flokesh me performance te lartë do t’ju ndihmoje te kurseni kohe, te mbani te shendetshem floket tuaj duke mos i thare apo demtuar ato.

Tharesja e flokeve nga Sokany eshte krijuar per t’iu pershtatur rutines se kujdesit te flokeve per tharjen apo stilimin e tyre me ane te difuzorit dhe kokes kryesore.

Specifika:

 • Tharese flokesh Sokany
 • Modeli: 5988
 • Ngjyra: E zeze
 • Fuqia: 2400w
 • Frekuenca: 50-60 Hz
 • Ingranazhet: 2 temperature/ajer

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Tharese flokesh

Main Menu

tharese flokesh sokany 5988 online ne dyqan taxi

Tharese flokesh 2400Watt Sokany 5988