Tenxhere Velvet me veshje Ipertek dm 24cm

1,590 L

Ka stok

24 cm

KODI: 8000807253090 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tenxhere Velvet me diameter 24 cm

Tenxhere Velvet

  • Me veshje te brendshme Ipertek dhe kunder-ngjitjes.
  • Mundeson gatim te shendetshem dhe lehtesi ne pastrimin e enes.
  • Dizajn elegant.
  • Linja Velvet eshte e pershtatshme per pianure me gaz, korent dhe qeramike.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere Velvet me veshje Ipertek dm 24cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tenxhere Velvet me veshje Ipertek dm 24cm