Tenxhere rezistente gatimi 20 cm DSP CA004 B20

2,990 L

Ka stok

KODI: e23037 Kategori: ,

TENXHERE GATIMI 20 CM

Tenxhere gatimi me material jo ngjites, i pershtatshem per cdo kuzhine.

Me kapak dhe kapacitet 2,7 litra per te gatuar vakte te plota per te gjithe familjen.

Specifika:

  • 20cm
  • Material qe nuk ngjit
  • Tenxhere 20*10cm 2.7L me kapak

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere rezistente gatimi 20 cm DSP CA004 B20”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere casserole 20 cm online ne dyqan taxi

Tenxhere rezistente gatimi 20 cm DSP CA004 B20