Tenxhere me kapak 28cm Uakeen S628

3,490 L

Ka stok

KODI: e23047 Kategori: ,

TENXHERE ME KAPAK 28CM

Tenxhere e ceket me kapak dhe diameter 28 cm dhe me kapacitet te madh prej 4,6 litra.

Dorezat e tenxheres jane te pajisura me silikon per mbrojtjen nga nxehtesia gjate kapjes se tenxheres.

Veshja e brendshme dhe e jashtme e ben pastrimin me te lehte. Shume rezistente ndaj gervishtjeve dhe e qendrueshme.

Ngrohje e shpejte dhe e barabarte fale fundit te fuqishem me induksion te magnetizuar. Te pershtatshme me cdo lloj sobe.

Specifika:

  • Tenxhere me veshje graniti jo ngjitëse
  • Thellësia: 14.5cm Gjerësia: 32cm
  • Pastrohet shume lehte
  • Shumë rezistente ndaj gërvishtjeve
  • Ngrohje e shpejte
  • Veshje graniti

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere me kapak 28cm Uakeen S628”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tave me kapak uakeen shitje online ne dyqan taxi

Tenxhere me kapak 28cm Uakeen S628