Tenxhere me avull me tre shtresa R.5238

4,990 L

Ka stok

 • Tenxhere me avull
 • Me tre nivele
 • Modeli R.5238
 • Fuqi  1200 W
 • Tensioni 220 V
KODI: i230066186 Kategori: ,

TENXHERE ME AVULL R.5238

Tenxhere me avull dhe funksione te shumta, si avullore, tenxhere per zierje, makineri kosi, sterilizues, makineri shkrirjeje ne nje pajisje te vetme.

Kjo avullore prodhon avull shpejt brenda 1 minute pa rrjedhje ajri apo sperkatje uji. Mund te ruaje ushqimin dhe
freskine e ushqimit duke siguruar shpejtesine e gatimit.

Dizajni me 3 nivele ju lejon te gatuani shume ushqime ne te njejten kohe per pergatitjen e shpejte dhe te lehte te vakteve—thjesht vendosni kohematesin dhe shikoni te funksionoje.

Specifika:

 • Tenxhere me avull
 • Me tre nivele
 • Modeli R.5238
 • Fuqi  1200 W
 • Tensioni 220 V
 • Madhesia 32,5*32,5**34cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Main Menu

tenxhere me avull raf online ne dyqan taxi

Tenxhere me avull me tre shtresa R.5238