Tenxhere gatimi 24 cm me kapak Hoff Backermann

Ka stok

  • Tenxhere gatimi
  • Diameter 24 cm
  • Material celik inoks
  • Me kapak dhe doreza
  • Marka Hoff Backermann
KODI: e2370281 Kategori: ,

TENXHERE GATIMI 24 CM

Kjo tenxhere gatimi cilesore, bere nga material celik inoks eshte zgjidhja perfekte e gatimeve te shendetshme dhe te shpejta per kuzhine apo restorante.

Me diameter te gjere 24 cm dhe kapak, do te gatuaje vakte te plota per te gjithe familjen.

Cooking Pot eshte e perdorshme gjeresisht dhe shumefunksionale, e cila mund te perdoret per zierjen e qumeshtit, pergatitjen e gjelleve te ndryshme dhe supave etj.

E pershtatshme per modele dhe lloje te ndryshme sobash.

Specifika:

  • Tenxhere gatimi
  • Diameter 24 cm
  • Material celik inoks
  • Me kapak dhe doreza
  • Marka Hoff Backermann

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 g/kg
Lloji

Tenxhere

Main Menu

tenxhere gatimi hoffbackermann ne dyqan taxi

Tenxhere gatimi 24 cm me kapak Hoff Backermann