Tenxhere DSP CA004 B24 Casserole

3,490 L

Ka stok

KODI: e23036 Kategori: ,

TENXHERE DSP CA004 B24

Tenxhere gatimi perfekte per do kuzhine.

Me material dhe veshje jo ngjitese per gatime te shendetshme. Ka permasa praktike 24×11.5 cm dhe kapacitet 4.4 litra.

Specifika:

  • Tave 24 cm
  • Material jo ngjites
  • Permasa 24*11.5cm 4.4L me kapak
  • Burimi i nxehtesise: Sobe elektrike, me gaz, qeramike, me induksion,  halogjene

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere DSP CA004 B24 Casserole”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere 24cm dsp online ne dyqan taxi

Tenxhere DSP CA004 B24 Casserole