Tenxhere celiku DSP CS001 Casserole

3,590 L4,090 L

  • Tenxhere celiku
  • Material: celik premium
  • Numri i pjeseve: 1+1
  • Shkalle matese
  • E pershtatshme per lavastovilje
2024
Pastro
KODI: e232346 Kategori: ,

TENXHERE CELIKU DSP

Tenxhere celiku nga DSP per gjelle dhe supe te shijshme, me kapak dhe dy doreza.

Trupi i tenxheres me tre shtresa ka aftesi te shkelqyer akumuluese te nxehtesise.

Dy madhesi te ndryshme per te zgjedhur me diameter 20 dhe 24 cm.

Specifika:

  • Materialet: celik premium
  • Numri i pjeseve: 1+1
  • Shkalle matese
  • E pershtatshme per lavastovilje
  • Per soba elektrike, me gaz, qeramike,  induksion, halogjene

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Tenxhere

Dimensionet

20, 24

Main Menu

tenxhere dsp cs001 online ne dyqan taxi

Tenxhere celiku DSP CS001 Casserole

3,590 L4,090 L

Shto ne Shporte