Tende per femijet

3,790 L

Ka stok

  • Tende per femijet
  • Madhesia:120*120*108cm
  • Materiali: pelhure oxford
  • Ngjyra: Roze, Blu
KODI: i2371432 KATEGORIA:

TENDE PER FEMIJET

Tende per femijet per lojera dhe argetim te pamase te vogelusheve.

Krijon idene e shtepise dhe eshte nje forme e mire argetimi. Lehtesisht e montueshme pasi hapet ne menyre automatike.

Vjen me nje dritare rrjete qe parandalon hyrjen e mushkonjave dhe insekteve te tjera. Per aktivitete ne natyre, mbron lekuren tuaj nga rrezet e forta UV.

Specifika:

Ngjyra: Roze dhe bojeqielli
Hapet ne menyre automatike


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Tende

Main Menu

tende per femijet online ne dyqan taxi

Tende per femijet