Telekomande universale per kondicionere | Universal Remote Control

1,190 L

Ka stok

 •  Funksioni i orës, funksioni i ndezjes / fikjes së kohëmatësit
 •  E pajtueshme: A / C universale
 •  Distanca transmetuese: 8m
 •  Materiali: ABS
 •  Bateritë: 2 x bateri AAA
 • Madhësia: 145 x 47 x 23 mm
KODI: k-9098e Kategori: ,

TELEKOMANDE UNIVERSALE PER KONDICIONERE

Telekomande universale K-9098E mund të kontrollojë mbi 1000 marka të ndryshme të famshme botërore të kondicionereve, duke përfshirë funksione të tilla si zgjedhja e modelit, drejtimi i krahut, manual ose i krahut automatik, Ekrani LCD

Telekomande universale 1000 në 1 për kondicionerët

Specifika:telekomande universale per kondicionere bli online ne Dyqan Taxi
 •  Funksioni i kujtesës gjatë ndërprerjes së energjisë elektrike
 •  Adopto kërkimin manual dhe kërkimin automatik
 •  Funksione të plota
 •  Ndjenjë komode e dorës
 •  Funksioni i orës, funksioni i ndezjes / fikjes së kohëmatësit
 •  E pajtueshme: A / C universale
 •  Distanca transmetuese: 8m
 •  Materiali: ABS
 •  Bateritë: 2 x bateri AAA
 • Madhësia: 145 x 47 x 23 mm

  Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Telekomande universale per kondicionere | Universal Remote Control”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Telekomande universale per kondicionere | Universal Remote Control