Telefon me butona te medha | Diva Flip

5,500 L

Ka stok

 • Bateri të fuqishme 10,000 mAh.
 • Me butona te medha per te moshuarit.
 • Dritat karakteristike LED tregojnë statusin e energjisë.
 • Ka një kamerë VGA me flash.
KODI: telefon-me-butona-te-medha KATEGORIA:

TELEFON ME BUTONA TE MEDHA DIVA FLIP 

Telefon me butona te medha per te moshuar DIVA FLEX 2.4 është një telefon i lehtë për t’u përdorur me dizajn që përdor elementë tërheqës me një formë të efektshme.

Pjesa e përparme është e mbuluar me një fund metalik ndërsa tastiera intuitive ka një prekje mëndafshi dukshëm të qartë për të siguruar lehtësinë e përdorimit.

TELEFON PER TE MOSHUAR

Regjistroni foto dhe video të shkëlqyera me kamerën VGA, duke përfshirë Blicin LED. Ju mund të dëgjoni të gjithë muzikën tuaj të preferuar në MP3 Player-in e saj ose thjesht të dëgjoni Radio FM. Shikoni videot tuaja në MP4 Player

Kamera VGA me LED Flash ju lejon të kapni dhe regjistroni të gjitha momentet tuaja më të paharrueshme.Me teknologjinë Bluetooth, do të jeni në gjendje t’i ndani ato me miqtë dhe familjen tuaj.

Sim i dyfishtë Diva Flex 2.4 ju jep fleksibilitetin e kombinimit të dy numrave të telefonit në një pajisje. Prandaj përfitoni nga aftësitë tuaja Dual SIM dhe bëjeni jetën tuaj shumë më të lehtë dhe efikase.

Specifikat:telefon me butona te medha bli online dyqan taxi
 • Bateri të fuqishme 10,000 mAh.
 • Me butona te medha per te moshuarit.
 • Dritat karakteristike LED tregojnë statusin e energjisë.
 • Ka një kamerë VGA me flash.
 • Telefoni i kujtesës së brendshme: 32 MB, 32 MB RAM + fole microSD.
 •  Ekran të bukur 2.4 inç.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Telefon me butona te medha | Diva Flip”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Telefon me butona të medha per të moshuar bli online ne dyqan taxi

Telefon me butona te medha | Diva Flip