Tavoline portabel per kafe Coffe table

Ka stok

KODI: i23702111196 Kategori: ,

TAVOLINE PORTABEL PER KAFE

Tavoline portabel per kafe dhe servirje pijesh, luksoze dhe e thjeshte ne dizajn, tavolina e kafese ofron nje prekje elegance me funksionalitet ne nje stil modern glam.

Siperfaqja e pasqyruar e tryezes i shton nje shije modernizmi brendesise suaj. Dizajni elegant e ben ate super praktik, keshtu qe mund ta palosni per ruajtje ose ta perdorni per servirje.

Kjo tavoline e qendrueshme eshte bere nga metali i lehte per rezistence gjate perdorimit me baze ne forme te kryqezuar per me shume stabilitet.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tavoline Portable

Main Menu

tavoline portabel per kafe ne dyqan taxi

Tavoline portabel per kafe Coffe table