Tavoline moderne e rrumbullaket Marble table

4,490 L

Ka stok

  • E forte dhe e qendrueshme
  • Baze druri dhe kembe metalike
  • Permasat: 50*54 cm
KODI: i23702111170 Kategori: ,

TAVOLINE MODERNE E RRUMBULLAKET

Tavoline me dizajn minimalist dhe moderne me stil, mund te perputhet me te gjitha llojet e mobiljeve te shtepise tuaj.

Forme e rrumbullaket me baze druri finiture e ngjashme me mermer dhe kembe metalike ne ngjyre gold.

Strukture kryq metalike qe e ben shume stabel pa rreshqitje apo gervishtje te siperfaqes se dyshemese.

Specifika:

  • E forte dhe e qendrueshme
  • Baze druri dhe kembe metalike
  • Permasat: 50*54 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Tavoline Portable

Main Menu

tavoline dekorative moderne ne dyqan taxi

Tavoline moderne e rrumbullaket Marble table