Tavoline moderne anesore Marble table

4,190 L

Ka stok

  • Tavoline anesore
  • Materiali: dru + metal
  • Permasat: 60x30x65cm
KODI: i237021104 Kategori: ,

TAVOLINE MODERNE ANESORE

Tavoline moderne anesore me efekt mermeri per dekorimin e ambienteve te ndryshme.

Raftet dyshe te siperme dhe te poshtme ofrojne me shume hapesire per ekspozim dhe ruajtje; siperfaqja e siperme eshte e perkryer per ndricimin ose fotot familjare, ndersa pjesa e poshtme eshte ideale per libra dhe revista.

Perdorimi i gjere: Kjo tavoline metalike mund te perdoret si tavoline ngrenieje, kafeje, leximi, tavoline caji, anesore per krevat dhe divane etj.

E shkelqyer per ambiente te brendshme shtepi, sallon, dhome gjumi dhe zyre etj.

Modeli i thjeshte dhe elegant i mermerit krijon nje efekt vizual magjepses qe dekoron ne menyre perfekte shtepine tuaj dhe pastrohet shume lehte.

Specifika:

  • Tavoline anesore
  • Materiali: dru + metal
  • Permasat: 60x30x65cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tavoline Portable

Main Menu

tavoline anesore moderne ne dyqan taxi

Tavoline moderne anesore Marble table