Tavoline kafeje moderne dekori 50x50x56cm

3,990 L

Ka stok

  • Tavoline moderne
  • Me dizajn mermeri
  • Permasat: 50x50x56cm
  • Kornize gold
KODI: i23702195 Kategori: ,

TAVOLINE KAFEJE MODERNE 50X56CM

Tavoline kafeje moderne me pamje mermeri dhe kornize gold ne permasa 50x50x56cm.

Me dy nivele ofron me shume hapesire per ekspozimin e aksesoreve dekorues te ndryshem. Mund te pershtatet me cdo stil te dhomes se ndenjes, dhomes se gjumit dhe zyres.

Korniza metalike me cilesi te larte garanton siguri dhe qendrueshmeri pa gervishtur siperfaqen e dyshemese.

Specifika:

  • Tavoline moderne
  • Me dizajn mermeri
  • Permasat: 50x50x56cm
  • Kornize gold

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Tavoline Portable

Main Menu

tavoline portabel moderne ne dyqan taxi

Tavoline kafeje moderne dekori 50x50x56cm