Tavoline hekurosje prej druri

3,490 L

Ka stok

  • Lartesi e rregullueshme
  • Permasat 118×38 cm
  • Ngjyra: e verdhe, portokalli
KODI: i23702111285 Kategori: ,

TAVOLINE HEKUROSJE DRURI

Tavoline hekurosje me strukture rezistente dhe cilesore druri. E pajisur me mbajtese te poshtme per shume funksione.

Derrase e mbuluar me pelhure te mbushur rezistente ndaj nxehtesise dhe solide.

Permban nje rrjete hekuri te kromuar ne pjesen fundore per te vendosur hekurin dhe raft rrobash prej druri. Me kembe te gomuara per te mos demtuar siperfaqen e dyshemeve.

Specifika:

  • Lartesi e rregullueshme
  • Permasat 118×38 cm
  • Ngjyra: e verdhe, portokalli

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tavoline Portable

Main Menu

tavoline hekurosje online ne dyqan taxi

Tavoline hekurosje prej druri